• info@apdailoskodas.lt
  • +370 645 01833

Buto įrengimas Liepyno g., Vilniuje

Buto įrengimas Liepyno g., Vilniuje | Apdailos kodas
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Liepyno g.

Buto įrengimas Vilniaus mieste

Interjero autorė – Vismantė Tubelytė Redeco.lt Fotografas Andrius Stepankevičius

Tai erdvus butas Žvėryno mikrorajone, kurio plotas siekia apie 75 kvadratinius metrus. Taip pat butui priklauso erdvus balkonas, į kurį galima patekti iš svetainės zonos. Buto konstrukcinis planas suformuotas taip, kad bute galėtų patogiai gyventi šeima su dviem vaikais. Tik patekus į būsto tambūrą, iš jo pereinama į ilgą koridorių. Jis apjungia visas kitas patalpas ir taip išvengiama pereinamų patalpų buvimo.

Kas buvo atliekama?

Buto įrengimas sudarė viską nuo dalinės apdailos, kurią atliko namo statytojas iki baldų, gyvenimo pradžios. Tai yra: elektros instaliacija, santechnikos taškų pakeitimai, lubų įrengimas, sienų glaistymas/dažymas, plytelių klijavimas, prietaisų sumontavimas, tapetavimas bei kiti papildomi darbai reikalingi pilnavertiškam gyvenimui naujame bute.

Lubų įrengimo sprendimai

Pirmiausiai buvo įrengtos pakabinamos gipso kartono lubos, kurių karkasą suformavo dviejų lygių "Knauf" technologija. Norint išvengti įtrūkimų sienos ir lubų sujungimo vietose, buvo nuspręsta įrengti "šešėlinę" siūlę. Ši siūlė atskiria sienų ir lubų konstrukcijas. Prie langų buvo formuojamos nišos karnizams paslėpti.

Sienų ir lubų dažymas

Sienos buvo glaistomos bei dažomos baltais baziniais "Flugger" dažais. Lubos kiek netradiciškai dažytos įvairiomis pastelinėmis spalvomis. Buto įrengimas buvo atliekamas panaudojant tapetų akcentus. Tapetuota miegamojo siena bei išskirtiniai fragmentai ant modernių baldų. Tai puikiai susiejo bendrą dizaino vaizdą.

Apšvietimo instaliacijos

Apšvietimui buvo panaudoti įvairių tipų šviestuvai, tiek įleidžiami į lubas, tiek pakabinami (BRA). Vonioje ir virtuvės zonoje sumontuoti papildomi LED juostų apšvietimai. Šie sprendimai suteikė papildomo apšvietimo reikiamose zonose.

Grindų danga ir montavimas

Grindų įrengimui panaudota aukštesnės klasės laminato danga. Ji sumontuota "plaukiojančiu" metodu. Kokybiškas grindų laminatas atrodo puikiai. Tokia danga dažnai niekuo nenusileidžia visų pamėgtoms parketlentčių dangoms.

Vonios zona bei plytelės

Vonioje tiek sienos, tiek grindys dengtos glazūruotomis plytelėmis. Taip pat panaudoti mozaikos tipo plytelių akcentai. Sumontuota pastatoma vonia, kurios šonas padengtas keramikinėmis plytelėmis.

Balkono grindų dangai buvo panaudotos medžio imitacinės keramikinės plytelės. Plytelės suteikė balkonui jaukumo ir natūralumo efektą. Be to, tai yra labai ilgaamžiškas ir patikimas sprendimas.

Taip pat įdomu

Verta paminėti svetainės ir miegamojo zonų atskyrimo sprendimą. Atsisakyta idėjos įrengti tipiška pertvarą. Vietoj jos suprojektuotos didelės stumdomos durys. Atidarymo/uždarymo metu, buvo galima labai lengvai padidinti bendrąją erdvę. Arba ją sumažinti norint privatumo miegamajame.

 
  • Category : Buto įrengimas
  • Rating :